Panele lamelowe

Dostępny od ręki
Panel lamelowy LINERIO L-LINE Natur Black
Dostępne od ręki
Panele Linerio L-Line Natur Black sprawiają, że pomieszczenie wydaje się wyższe i bardziej przytulne. Pomagają wyróżnić konkretną strefę we wnętrzu i wyciszyć przestrzeń. Cienkie lamele w kolorze jasnego drewna można zastosować również w przedpokoju czy kuchni. Powstały z nowoczesnego materiału, dzięki czemu są trwałe i lekkie.
Dostępny od ręki
Panel lamelowy LINERIO S-LINE Natural
Dostępne od ręki
Panele Linerio S-Line Natural sprawiają, że pomieszczenie wydaje się wyższe i bardziej przytulne. Pomagają wyróżnić konkretną strefę we wnętrzu i wyciszyć przestrzeń. Cienkie lamele w kolorze jasnego drewna można zastosować również w przedpokoju czy kuchni. Powstały z nowoczesnego materiału, dzięki czemu są trwałe i lekkie.
Dostępny od ręki
Panel lamelowy LINERIO S-LINE Mocca
Dostępne od ręki
Panele Linerio S-Line Mocca sprawiają, że pomieszczenie wydaje się wyższe i bardziej przytulne. Pomagają wyróżnić konkretną strefę we wnętrzu i wyciszyć przestrzeń. Cienkie lamele w kolorze jasnego drewna można zastosować również w przedpokoju czy kuchni. Powstały z nowoczesnego materiału, dzięki czemu są trwałe i lekkie.
Na zamówienie
Panel lamelowy LINERIO S-LINE Grey
Panele Linerio S-Line Grey sprawiają, że pomieszczenie wydaje się wyższe i bardziej przytulne. Pomagają wyróżnić konkretną strefę we wnętrzu i wyciszyć przestrzeń. Cienkie lamele w kolorze jasnego drewna można zastosować również w przedpokoju czy kuchni. Powstały z nowoczesnego materiału, dzięki czemu są trwałe i lekkie.
Dostępny od ręki
Panel lamelowy LINERIO S-LINE Natur Black
Dostępne od ręki
Panele Linerio S-Line Natur Black sprawiają, że pomieszczenie wydaje się wyższe i bardziej przytulne. Pomagają wyróżnić konkretną strefę we wnętrzu i wyciszyć przestrzeń. Cienkie lamele w kolorze jasnego drewna można zastosować również w przedpokoju czy kuchni. Powstały z nowoczesnego materiału, dzięki czemu są trwałe i lekkie.
Dostępny od ręki
Panel lamelowy LINERIO M-LINE Natural
Dostępne od ręki
Panele Linerio M-Line Natural sprawiają, że pomieszczenie wydaje się wyższe i bardziej przytulne. Pomagają wyróżnić konkretną strefę we wnętrzu i wyciszyć przestrzeń. Cienkie lamele w kolorze jasnego drewna można zastosować również w przedpokoju czy kuchni. Powstały z nowoczesnego materiału, dzięki czemu są trwałe i lekkie.
Dostępny od ręki
Panel lamelowy LINERIO L-LINE Natural
Dostępne od ręki
Panele Linerio L-Line Natural sprawiają, że pomieszczenie wydaje się wyższe i bardziej przytulne. Pomagają wyróżnić konkretną strefę we wnętrzu i wyciszyć przestrzeń. Cienkie lamele w kolorze jasnego drewna można zastosować również w przedpokoju czy kuchni. Powstały z nowoczesnego materiału, dzięki czemu są trwałe i lekkie.
Dostępny od ręki
Panel lamelowy LINERIO M-LINE Mocca
Dostępne od ręki
Panele Linerio M-Line Mocca sprawiają, że pomieszczenie wydaje się wyższe i bardziej przytulne. Pomagają wyróżnić konkretną strefę we wnętrzu i wyciszyć przestrzeń. Cienkie lamele w kolorze jasnego drewna można zastosować również w przedpokoju czy kuchni. Powstały z nowoczesnego materiału, dzięki czemu są trwałe i lekkie.
Na zamówienie
Panel lamelowy LINERIO M-LINE Grey
Panele Linerio M-Line Grey sprawiają, że pomieszczenie wydaje się wyższe i bardziej przytulne. Pomagają wyróżnić konkretną strefę we wnętrzu i wyciszyć przestrzeń. Cienkie lamele w kolorze jasnego drewna można zastosować również w przedpokoju czy kuchni. Powstały z nowoczesnego materiału, dzięki czemu są trwałe i lekkie.
Na zamówienie
Panel lamelowy LINERIO L-LINE Grey
Panele Linerio L-Line Grey sprawiają, że pomieszczenie wydaje się wyższe i bardziej przytulne. Pomagają wyróżnić konkretną strefę we wnętrzu i wyciszyć przestrzeń. Cienkie lamele w kolorze jasnego drewna można zastosować również w przedpokoju czy kuchni. Powstały z nowoczesnego materiału, dzięki czemu są trwałe i lekkie.
Dostępny od ręki
Panel lamelowy LINERIO M-LINE Natur Black
Dostępne od ręki
Panele Linerio M-Line Natur Black sprawiają, że pomieszczenie wydaje się wyższe i bardziej przytulne. Pomagają wyróżnić konkretną strefę we wnętrzu i wyciszyć przestrzeń. Cienkie lamele w kolorze jasnego drewna można zastosować również w przedpokoju czy kuchni. Powstały z nowoczesnego materiału, dzięki czemu są trwałe i lekkie.