o nas

Producent drzwi, parapetów i nie tylko...

Jeżeli poszukują Państwo wyłącznie sprawdzonych produktów z branży budowlanej oraz okiennej, oferta sklepu Kratex w pełni Państwa usatysfakcjonuje. Współpracując z zarówno polskimi, jak i zagranicznymi producentami, regularnie poszerzamy nasz asortyment o nowe rozwiązania do dachów, drzwi, okien i nie tylko.

Polecamy między innymi elementy ozdobne do każdego pomieszczenia w domu, a w tym okładziny ścienne Kerradeco bądź niebanalne panele dekoracyjne. Polecamy również zakończenia parapetów, likwidujące ostre kanty, a także wysokowydajne oświetlenie LED w postaci taśm oraz żarówek. Dla osób poszukujące atrakcyjnych drzwi, przygotowaliśmy ofertę rozwiązań do zastosowania zewnętrznego oraz wewnętrznego w bogatej gamie wzorniczej oraz kolorystycznej. A jest to tylko niewielka część naszego szerokiego asortymentu.

Wszystkie proponowane rozwiązania wyróżnia precyzja wykonania oraz wykorzystanie wyłącznie wysokogatunkowych materiałów. Ponadto, służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru najlepszych rozwiązań do Państwa domu.

Zapraszamy do zakupów!