Parapet stalowy standard - Biały 9010
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Parapet stalowy standard - Biały 9010


Parapety stalowe w ocynku malowane proszkowo o grubości blachy 0,7 mm.

26,38 zł Brutto

21,45 zł Netto

Wysyłka nawet w 24h
check Dostępne od ręki
Opis

Parapety stalowe są popularnymi elementami wykończeniowymi w nowoczesnych budynkach. Stal, jako materiał, posiada wiele zalet, takich jak trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję. Parapety stalowe ocynkowane i malowane proszkowo oferują dodatkową ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, co czyni je wytrzymałymi i łatwymi w utrzymaniu czystości.

Blacha o grubości 0,7 mm jest stosunkowo cienka, ale wystarczająco mocna, aby zapewnić stabilność i trwałość parapetu. Parapety stalowe są wykonane z blachy stalowej, która jest ocynkowana, aby zabezpieczyć ją przed korozją. Proces ocynkowania polega na pokryciu powierzchni blachy warstwą cynku, co zapobiega kontaktowi metalu z wilgocią i powietrzem, co może spowodować korozję.

Po ocynkowaniu, parapet stalowy jest malowany proszkowo. Malowanie proszkowe to proces, w którym proszek farby jest nanoszony na powierzchnię parapetu za pomocą elektrostatycznego pola. Następnie parapet jest poddawany wysokiej temperaturze, co powoduje, że proszek topi się i tworzy jednolitą powłokę na powierzchni parapetu. Ten proces malowania gwarantuje wysoką jakość i trwałość koloru, który pozostaje żywy i jasny przez długi czas.

Parapety stalowe w ocynku malowane proszkowo o grubości blachy 0,7 mm są dostępne w różnych rozmiarach, co pozwala na dopasowanie ich do różnych typów okien. Są również dostępne w różnych kolorach i wykończeniach, co pozwala na dopasowanie ich do wystroju wnętrza.

W porównaniu do parapetów wykonanych z innych materiałów, takich jak drewno czy kamień, parapety stalowe oferują szereg zalet. Są bardziej wytrzymałe i łatwiejsze w utrzymaniu czystości. Są również bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne, takie jak zarysowania i odpryski, co czyni je idealnymi dla rodzin z małymi dziećmi i zwierzętami domowymi.

Montaż parapetu jest szybki i prosty, co pozwala na szybkie ukończenie prac wykończeniowych w budynku.

Jeśli chodzi o czyszczenie i konserwację parapetów stalowych, wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką, aby usunąć kurz i zabrudzenia. W przypadku trudniejszych zabrudzeń, można użyć łagodnego detergentu do mycia naczyń lub specjalnego preparatu do czyszczenia powierzchni metalowych. Ważne jest, aby nie używać środków chemicznych, które mogą uszkodzić powłokę malarską parapetu.

Parapety stalowe w ocynku malowane proszkowo o grubości blachy 0,7 mm są również ekologiczne. Stal jest materiałem wtórnym, co oznacza, że może być przetwarzany i ponownie wykorzystywany. Ponadto proces malowania proszkowego jest bardziej przyjazny dla środowiska niż tradycyjne metody malowania farbami na bazie rozpuszczalników.

Parapety stalowe w ocynku malowane proszkowo o grubości blachy 0,7 mm znajdują zastosowanie w różnych typach budynków, od mieszkań po budynki użyteczności publicznej. Są idealne do nowoczesnych wnętrz, gdzie estetyka i funkcjonalność są równie ważne.

Podsumowując, parapety stalowe są wytrzymałe, łatwe w utrzymaniu czystości, łatwe w instalacji i ekologiczne. Są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach, co pozwala na dostosowanie ich do różnych typów okien i wystroju wnętrza. Jeśli szukasz trwałego i eleganckiego rozwiązania dla swojego domu lub biura, parapety stalowe w ocynku malowane proszkowo są doskonałym wyborem.

Opis
ZPS BI
Ważna informacja odnośnie kolorystki folii i lakieru

Wszystkie zdjęcia produktowe są tylko i wyłącznie poglądowe - generowane komputerowo. 

Pełna kolorystyka produktów dostepna w galerii w zakładce dostępnej na dole strony. 

Proszę pamiętać, że kolor widoczny na urzadzeniu komputerowym, telefonie czy tablecie może zmieniać orginalny wygląd poprzez swoje właściwości ekranu. 

Zawsze można przez dokonaniem zakupu finalnego, zakupić próbkę danego parapetu w celu weryfikacji rzeczywistego koloru w oświetleniu własnym. 

chat Komentarze (0)