Parapet aluminiowy płytka softline - Antyk Srebrny
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Parapet aluminiowy płytka softline - Antyk Srebrny

Posiadają unikalny wygląd dzięki zastosowaniu farb młoteczkowych występuję w dwóch kolorach antyk srebrny i antyk brązowy.

47,12 zł Brutto

38,31 zł Netto

Wysyłka nawet w 24h
check Dostępne od ręki
Opis

Posiadają unikalny wygląd dzięki zastosowaniu farb młoteczkowych występuję w dwóch kolorach antyk srebrny i antyk brązowy, pozostałe kolory zgodne z paletą RAL. Nasza unikalna technologia tłoczenia oraz gięcia na zimno, pozwala na szybką oraz systematyczną produkcję w możliwie najkrótszym czasie, co pozwala na szybką obsługę naszych Klientów. Jest to kolekcja parapetów dla osób, które cenią sobie oryginalność oraz nietuzinkowy wygląd elewacji wymarzonego domu lub mieszkania. Parapety są przygotowywane  na indywidualne zamówienie, według specyfikacji Klienta oraz malowane w dowolnym kolorze z palety RAL.

Opis
ZPPA AS
Ważna informacja odnośnie kolorystki folii i lakieru

Wszystkie zdjęcia produktowe są tylko i wyłącznie poglądowe - generowane komputerowo. 

Pełna kolorystyka produktów dostepna w galerii w zakładce dostępnej na dole strony. 

Proszę pamiętać, że kolor widoczny na urzadzeniu komputerowym, telefonie czy tablecie może zmieniać orginalny wygląd poprzez swoje właściwości ekranu. 

Zawsze można przez dokonaniem zakupu finalnego, zakupić próbkę danego parapetu w celu weryfikacji rzeczywistego koloru w oświetleniu własnym. 

chat Komentarze (0)